כנס פמיניזם משפחתי

בחודש כסלו ה'תשפ"ב (סוף 2021) נערך הכנס השנתי הרביעי של תנועת שוברות שוויון,
בו הושקה החוברת "פמניזם משפחתי".

הכנס נפתח בברכת הרב הראשי לישראל, הרב לאו ובין הנואמים היו ד"ר גדי טאוב, הרב ניר מנוסי ורעייתו נעמה, ח"כ גלית דיסטל אטבריאן ונציגו של הרב יגאל לוינשטיין. מנהלת שוברות שוויון נעמה זרביב הנחתה את הכנס. 

לכנס הגיעו מעל 100 משתתפים שקבלו את החוברת החדשה "פמיניזם משפחתי – קריאה לנשיות מחברת" שמציגה את עקרונות היסוד במאבק נגד הפמיניזם הרדיקלי שמנסה למחוק את הזהות והמהות הנשית.

תמונות מהכנס

ערב רתימה תש"פ

בחודש אדר ה'תשע"א נערך הכנס השלישי של שוברות שוויון בסגנון ערב רתימה לקראת קמפיין "הקול או כלום" הכנס היה מיוחד במינו ועורר השראה לכל המשתתפים. 

הכנס התקיים במלון רמדה בירושלים, והשתתפו בו מעל 100 איש. הכנס נפתח בברכת הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו, ולאחריו עלו הדוברים: הרבנית זיוה מאיר, עו"ד נעמה סלע ונעמה זרביב. את הכנס הנחו בכשרון רב עודד מנשה ורעייתו עדן הראל. 

לצערנו, הקמפיין התבטל עקב תחילתה של הקורונה אך רשמי הערב ליוו את כולם עוד זמן רב לאחר סיומו. מוזמנים לצפות בסרטונים מדוברי הערב.

סרטונים מדוברי הערב

כנס אבן ישראל | פאנל פמיניזם ומהות נשית

השתתפנו בכנס הראשון של 'אבן ישראל', הכנס נערך במשך יומיים בבנייני האומה ויועד בעיקר לאנשי חינוך. בכנס נלמדו לעומק הסוגיות העיקריות בהן אנו עוסקים.
מצורפת התוכניה וכן מצורף פאנל נשי מרתק מתוך הכנס בהשתתפות גלי בת חורין, נעמה זרביב וד"ר חנה קטן בהנחיית עפרה לקס.

לכתבת פרומו לכנס לחץ כאן

הכנס השנתי השני של שוברות שוויון

בשנת תשע"ט נערך הכנס השנתי השני של שוברות שוויון בסימן יצירת בנק מטרות ויעדים לשנה הקרובה בנושא חיזוק המשפחה והנשיות. 

הכנס התקיים בפורום קהלת והשתתפו בו כ 50 נשים. את הכנס פתחה הרבנית ד"ר אילה גליקסברג ואחריה הדוברים: הרב חיים נבון, הרבנית זיוה מאיר, הרבנית ימימה מזרחי ונעמה זרביב. הכנס הסתיים בסטדנאפ נשי איכותי של השחקנית צופיה לקס.

לכתבה בערוץ 7 לחץ כאן