תנועת שוברות שוויון פועלת כדי להשמיע קול נשי ומאוזן המוקיר ומעריך את הנשיות, את האימהות ואת המשפחה ומתוך כך מאפשר לנשים לבחור דרכן בצורה מושכלת, מודעת ועוצמתית

שוברות שוויון לא לוקחת חלק במלחמת המינים או בניסיון לטשטש את ההבדלים בין המינים. אנו רואות באישה ובאיש מהויות משלימות

בשנת 2016 הוחלף בצה"ל התפקיד של יוהל"ן, יועצת הרמטכ"ל לענייני נשים – ביוהל"ם, יועצת הרמטכ"ל לענייני מגדר. מאז ועד היום, רוחות של פוסט מודרניזם ופמיניזם רדיקלי הפכו לאג'נדה השולטת בצה"ל, כראי לתפיסות שהשתלטו על החברה הכללית, בחינוך, באקדמיה בחוק ובשיח הציבורי במדינת ישראל.

שנתיים מאוחר יותר, קבוצת נשים פעילות חברתית הבינו כי חל שינוי מאיים בחברה, השולל מהן לבחור להיות מי שהן: נשים. הקריאה לקידום נשים הומרה בקריאה לטשטוש הזהות הנשית ולניסיון להציג אותן כזהות לגברים.

כך קמה תנועת שוברות שוויון. התנועה נוסדה מתוך רצון לשנות את השיח בישראל, להשמיע את קולן של הנשים בהדגשת ערכי הנשיות, האימהות והמשפחה.

החזון שלנו

אנו שואפות לקדם מציאות בה תכונות נשיות נתפסות כתכונות לגיטימיות ולא נחותות, ללא היררכיה מוטעית בין קריירה לבית ומשפחה. חזוננו הוא לחיות בעולם בו שוויון בין המינים אינו כולל ויתור על המהות הנשית אלא מייקר אותה.

לפניכם סרטון התדמית הראשון של שוברות שוויון
סרטון ראשוני שמראה את האינטואיציה הבריאה שאיתה יצאנו לדרך עוד לפני שלמדנו עד כמה מחיקת הזהות הוא נושא ממומן מתוקצב וממוסד…

לפניכם סיכום שנת תשפ"א אמנם חובבני אבל מדליק 

מוזמנים לצפות